Среда, 17.04.2024, 00:16
 
Начало Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: irij  
Ірій - Форум » Гурт Ірій » Обговорення гурту » Якщо ніхто не насмілився,то почну сама
Якщо ніхто не насмілився,то почну сама
КошкаДата: Четверг, 07.06.2007, 00:21 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 1
Статус: Offline
Мені група "Ірій" подобаєтьтя smile ( Від скромності я не помру)
Звичайно ж є недоліки,але про це окрім нас,ніхто не має здогадуватись smile
А хто що відповість мені з цього приводу?


РрррМяв
 
kalekaДата: Четверг, 07.06.2007, 08:27 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт )) мені теж подобається виступи гурту Ірій правда є один недолік -я всього один раз був на концерті у вас sad (ну нерахуючи концертом виступи Ксенькі в Русані )) а так ПОЗІТІВ )) правда в мене нема нічого з нових записів *плачу навзрид ((
мо відпишеш де мона знайти шось новеньке ))

Добавлено (07.06.2007, 08:27)
---------------------------------------------
Да приємно шо у вас зьявився форум ))


Хуманси -маст дай Мордовия -форева

Сообщение отредактировал kaleka - Четверг, 07.06.2007, 08:25
 
iredДата: Четверг, 07.06.2007, 10:20 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Музика класна. Та от коло слухач!в невелике. (

Добавлено (07.06.2007, 10:20)
---------------------------------------------
Дайте СВ!ЖАКА )))

 
SlavyanДата: Четверг, 07.06.2007, 12:43 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Чудова группа, як на мене!
Слухав не багато, але все сподобалось smile
От якби ще десь узяти записи в мп3..


When you get where you going - the road's still long..
 
irijДата: Четверг, 07.06.2007, 16:31 | Сообщение # 5
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
> От якби ще десь узяти записи в мп3..

Товарищи, идем на http://irij.ho.com.ua/ в раздел "дискография" и вуаля (-;

 
SlavyanДата: Четверг, 07.06.2007, 18:25 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (irij)
Товарищи, идем на http://irij.ho.com.ua/ в раздел "дискография" и вуаля (-;

ну тоді йой)))))
*побіг качати*


When you get where you going - the road's still long..
 
ТерезкаДата: Пятница, 08.06.2007, 12:16 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
сама щойно від друга дізналась про ваш гурт, дуже йому вдячна....може ви якось до Полтави з концертами доберетесь? чом ви не подали заявку на МАзепу-фест?????? і ще, вам треба працювати над рекламою, бо дійсно небегато людей про вас чули....принаймні у нас в місті то точно!ну...вже почують...то точно!!

Бажати стати кимсь іншим, означає бажати стати ніким...
 
babajkoДата: Пятница, 08.06.2007, 12:26 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
гурт супер частіше б вас чути в живу

 
ТерезкаДата: Пятница, 08.06.2007, 12:26 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
а от мені цікаво...історія гурту....може розкажете чому така назва?

Бажати стати кимсь іншим, означає бажати стати ніким...
 
WishmasterДата: Пятница, 08.06.2007, 21:34 | Сообщение # 10
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо не помиляюсь то назва від слова "Вирій"...хоча треба попросити щоб про назву і історію гурту розповіла "Кошка"
 
irijДата: Пятница, 08.06.2007, 21:44 | Сообщение # 11
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
AFAIK, Вирій == Ірій == щось на зразок райського саду в язичницькій словьянській міфології.
 
КошкаДата: Четверг, 14.06.2007, 00:23 | Сообщение # 12
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (kaleka)
Привіт )) мені теж подобається виступи гурту Ірій правда є один недолік -я всього один раз був на концерті у вас(ну нерахуючи концертом виступи Ксенькі в Русані )) а так ПОЗІТІВ )) правда в мене нема нічого з нових записів *плачу навзрид ((мо відпишеш де мона знайти шось новеньке ))

Дякую що відгукнувся
Напиши що в тебе є( я про наші пісні),а я скажу чи є в мне щось новеньке в записі.
І взагалі вилазь в аську - поспілкуємось
Доречі як там Русанка?

Добавлено (13.06.2007, 23:57)
---------------------------------------------

Quote (ired)
Музика класна. Та от коло слухач!в невелике. (

Ну на смак і колір...як то кажуть : )
Та й свою роль відіграє те,що м не так часто виступаємо cry ( певні проблеми )
Хоча ті,кому музика подобається отримують на концертах від мене всю позитивну енергетику, бо я ділюсь з ними всоїм внутрішнім світом.І це получається своєрідне невеличке,але дуже тепле коло людей,які із тобою приблизно на одній хвилі.
А ще, якщо б кожен із присутніх на цьому форумі кинув би лінк нашого сайту своїм друзям,а ті своїм друзям і так далі, то можливо б коло наших слухачів по-трохи б розширювалось : )))

Добавлено (13.06.2007, 23:59)
---------------------------------------------

Quote (Slavyan)
ну тоді йой)))))*побіг качати*

Ну і як? Скачав? Послухав? Чекю об"ективної критики: )

Добавлено (14.06.2007, 00:03)
---------------------------------------------

Quote (Терезка)
сама щойно від друга дізналась про ваш гурт, дуже йому вдячна....може ви якось до Полтави з концертами доберетесь? чом ви не подали заявку на МАзепу-фест?????? і ще, вам треба працювати над рекламою, бо дійсно небегато людей про вас чули....принаймні у нас в місті то точно!ну...вже почують...то точно!!

Дуже приємно позайомитись з новим слухачем : )))
До Полтави ми із задоволенням приїхали б,та треба,щоб цим хтось зайнявся: )
А про Мазепу-фест я надто пізно дізналась : (((Не встигли cry
Щиро дякую. Адже найкраща реклама,це ваші ж позитивні відгуки і розповсюжження інформації один по-між одним.: )

Добавлено (14.06.2007, 00:23)
---------------------------------------------

Quote (Терезка)
а от мені цікаво...історія гурту....може розкажете чому така назва?Бажати стати кимсь іншим, означає бажати стати ніким...

Wishmaster Дата: Пятница, 08.06.2007, 21:34 | Сообщение # 10 Рядовой

Группа: Пользователи Сообщений: 2 Репутация: 0 [0%]± Замечания: 0%Статус: Offline Якщо не помиляюсь то назва від слова "Вирій"...хоча треба попросити щоб про назву і історію гурту розповіла "Кошка"

Ну що ж :)))
Якщо цікаво,то коротко розкажу
Коли я прийшла у групу,то назва вже була,І мені так і не пояснили чому саме так названа група. Та назва мені була дуже близька,бо "Ірій"-сонмище богів та душ померлих,або іншими словами стародавій язичницький рай це не просто назва,а дещо набагато більше. Із словом Ірій в мене пов"язується майже вся слов"янська міфологія.Бо саме тут у Ірії Сокіл -Рід стоврив усе,що є на землі( згідно легенд),і саме з Ірію розпочалась історія слов"янського народу.Якщо комусь цікаво,я можу створити окрему тему,де по-трохи буду розповідати легенди про ірій,а також про русалок,мавок,про камінь Алатар,і таке інше(що допоможе детальніше розуміти тексти наших пісень,адже в піснях не лише мої емоціїї,а й посилання на міфологію та легенди нашого народу.)
А що до слова Вирій,то це також окрема тема,бо не Ірій походить від Вирію, а навпаки.Одже якщо цікаво,то я відкрию нову тему,де детально дам відповіді на усі запитання пов"зані з назвами пісень,текстами ,а також нашою міфологією і легендами.
І ще один цікавий факт.У групи був,такий момент,коли я думала,що залишилась одна і хотіла збирати групу з нуля,і тоді я думала назвати новий проект по іншому,та всі мої знайомі радили,що цього робити не варто,бо групу "Ірій " добре знають,і не важливо,хто буде в новому складі,головне,що це будє "Ірій"дух і сутність якого залишатимуться такими ж яким і були


РрррМяв
 
gephestДата: Воскресенье, 17.06.2007, 10:03 | Сообщение # 13
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Кошка)
це будє "Ірій"дух і сутність якого залишатимуться такими ж яким і були

Главное сообщение форума. Пускай это будет девиз на ваших щитах.
Всё остальное вам сказал(а)?:) товарищ
Quote (ired)
Дайте СВ!ЖАКА )))
 
irijДата: Вторник, 19.06.2007, 01:09 | Сообщение # 14
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote
Якщо комусь цікаво,я можу створити окрему тему,де по-трохи буду розповідати легенди про ірій,а також про русалок,мавок,про камінь Алатар,і таке інше(що допоможе детальніше розуміти тексти наших пісень,адже в піснях не лише мої емоціїї,а й посилання на міфологію та легенди нашого народу.)
А що до слова Вирій,то це також окрема тема,бо не Ірій походить від Вирію, а навпаки.Одже якщо цікаво,то я відкрию нову тему,де детально дам відповіді на усі запитання пов"зані з назвами пісень,текстами ,а також нашою міфологією і легендами.

Цікаво. Зроби це будь-ласка.
 
the_westДата: Среда, 20.06.2007, 12:26 | Сообщение # 15
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
зле, що ви 3 травня не виступали...
до мене якраз приїхали два друга, один із Києва, другий із Севастополя. І хоч вони все ж отримали велике задоволення від "Міфу" та "Тиранії", але "Ірія", якого так їм розрекламував, не почули sad довелось їм обмежитись mp3.
ще б якби Дракона виклали (найкраща з нових, на мою думку, річ).


Сообщение отредактировал the_west - Среда, 20.06.2007, 12:48
 
КошкаДата: Среда, 20.06.2007, 18:04 | Сообщение # 16
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (the_west)
зле, що ви 3 травня не виступали...
до мене якраз приїхали два друга, один із Києва, другий із Севастополя. І хоч вони все ж отримали велике задоволення від "Міфу" та "Тиранії", але "Ірія", якого так їм розрекламував, не почули довелось їм обмежитись mp3.
ще б якби Дракона виклали (найкраща з нових, на мою думку, річ).

НУ тоді 3го ми не змогли виступити,бо організатори не змогли підтвердити наш виступ і вчасно попередити( ще одна причина моєї антипатії до Ляльки: ) )
А щодо Дракона,то нажаль, ми ще не маємо цієї речі у записі : (Хоч ая теж дуже люблю цю пісню : )


РрррМяв
 
the_westДата: Среда, 20.06.2007, 18:34 | Сообщение # 17
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Ще знаю кількох шанувальників Ірію в Києві. Одна з них - вокалістка InVersus. Може є якісь плани щодо виступів в Києві?
 
КошкаДата: Среда, 27.06.2007, 14:02 | Сообщение # 18
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (the_west)
Ще знаю кількох шанувальників Ірію в Києві. Одна з них - вокалістка InVersus. Може є якісь плани щодо виступів в Києві?

Я теж знаю наших шанувіальників у Києві,та планів щодо виступів у столиці наразі немає,а я не можу взятись за організацію концерту.От якби хтось з киян зайнявся б цим питанням biggrin ,ми б з радістю виступили б у столиці,тим більше,що нам дуже сподобалась публіка під час попередньгого виступу у клубі "Пивна бочка"(Дякую Герельте!!!!)


РрррМяв
 
the_westДата: Среда, 27.06.2007, 17:58 | Сообщение # 19
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
загалом може щось і вийде, якщо ті шанувальники трохи порухаються:
Розмови про то тижневої давностіhttp://the-west.livejournal.com/47443.html
 
RevolushinДата: Пятница, 16.10.2009, 22:41 | Сообщение # 20
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт всім. Особлива подяка гурту та його вокалістці за їх пісні. Клас що ви співаєте такі класні пісні українською. Я слухаю вас уже років зо пять, ще коли жив в Коломиї, та нажаль ніколи не був на ваших концертах. Чесно скажу сподобатись всім ви не зможете ніколи, та певне коло людей відразу зрозуміють що ваша творчість справжня и варта похвали. То ж дякую ще раз и бажаю що б вас частіше можна було почути не тільки на компі, а й по ящику, радіо, та на живо.
 
Ірій - Форум » Гурт Ірій » Обговорення гурту » Якщо ніхто не насмілився,то почну сама
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Создать бесплатный сайт с uCoz